logo

Sanitky od společnosti B.A.U.S. AT přicházejí na náš trh

ČR - 22.5.2017

Německý výrobce sanitních vozidel, firma B.A.U.S. AT, přichází prostřednictvím oficiálního obchodního zastoupení na náš trh. Ve svém portfoliu má sanitky všech kategorií, takže zákazník získá vždy plně vyhovující produkt dle jeho potřeb a přání.

Společnost B.A.U.S. AT, která je nově partnerem našeho webu, dodává sanitní vozidla pro zdravotnické záchranné služby po celém světě. Dominantním trhem je západ Evropy, ve Švýcarsku je prakticky každá ambulance od „BAUSu“, ale třeba také daleký Hong Kong, kde u jeho hasičského sboru, který je zároveň provozovatelem záchranky, nalezneme řádově stovky (dnes již více jak 500) skříňových sanitek této značky.

Sanitky jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a samozřejmě také materiálů. V současné době se firma připravuje na spuštění výroby ve zcela nové továrně, která je nejen svojí rozlohou unikátní. Vše je otázkou několika málo dní, a tak vám jí již brzy představíme v podrobné reportáži.

A kdo že to vlastně je, ta společnost B.A.U.S. AT? Byla založena v roce 2001 Franzem Josefem Bausem – bývalým manažerem firmy BINZ, zakladatelem německé firmy WAS a členem normalizačního orgánu EN 1789.

- B.A.U.S. AT zaměstnává téměř 200 zkušených pracovníků a je jedním z předních světových výrobců sanitních vozidel.

- B.A.U.S. AT klade velký důraz na bezpečnost a dodržování předepsaných evropských norem pro sanitní vozidla.

-Kombinace německého managementu a zkušených zaměstnanců vytváří nepřekonatelný poměr cena-výkon.

-Filozofie značky je jednoduchá a účelná: Potřebujete-li základní doktorské vozidlo nebo nejvíce sofistikovanou sanitku se skříňovou nástavbou, B.A.U.S. AT vždy úzce spolupracuje se svými zákazníky, aby bylo nalezeno optimální řešení dle jejich potřeb.

Svým potencionálním zákazníkům B.A.U.S. AT nabízí nejlepší způsob, jak se dozvědět, co dělá a jak dobře to dělá, tedy vidět vše na vlastní oči. Proto je zve, jakmile bude výroba spuštěna, na návštěvu do nové výrobní haly v polské Toruni, kde se bude moct každý přesvědčit o výhodách produkce společnosti, po kterých může její konkurence jen toužit.
12120189_399036680293735_1009110177091129797_o
Ostatně o kvalitách této značky se jako již tradičně přesvědčilo v minulých dnech několik desítek tisíc návštěvníků z řad odborné veřejnosti na záchranářském veletrhu RETTMobil 2017, kde nechyběla ani naše redakce. Můžete se tak podívat na fotografie, kde se prezentují sanitky od B.A.U.S. AT na jejich veletržním stánku, ale také na dosavadní produkci sanitek.

Uzavřené partnerství našeho webu se společností B.A.U.S. AT poskytne také našim čtenářům a návštěvníkům možnost vidět novinky značky, za což jsme rádi.