logo

Pražskou záchranku bude oblékat domácí značka 4M Systems

Hlavní město Praha - 22.12.2017

Pražská záchranná služba opět mění oblečení. Výhercem posledního výběrového řízení se stala domácí značka 4M Systems, jak vešlo dnes ve známost. Oznámil to sám výrobce na svém FB profilu.

Kdo to vlastně je? 4M SYSTEMS a.s. se zabývá návrhem, výrobou a prodejem taktického vybavení pro ozbrojené složky, jako jsou armáda, policie, celní správa, vězeňská služba, pohraniční stráž atd.


Naše společnost vznikla v roce 2015 s cílem poskytovat nejlepší možné služby a výrobky svým zákazníkům, kteří jsou profesionály v oblasti obrany a bezpečnosti státu. Naše know-how je založeno na rozsáhlých a dlouhodobých zkušenostech členů našeho týmu. Naleznete u nás bývalé příslušníky speciálních a zásahových jednotek Armády ČR a Policie ČR, pracovníky s léty zkušeností v oblasti textilu pro speciální účely nebo inspektory kvality se zkušenostmi ze zahraničí. Snažíme se prohlubovat spolupráci přímo s konečnými uživateli našich výrobků a vycházet vstříc jejich požadavkům, které vznikají na základě stále se měnících zkušeností z každodenní služby.

Jako součást skupiny EHC CZUB jsme sesterskou společností České zbrojovky a.s., a naše výrobky tak doplňují ruční zbraně značky CZ.


rrrr
ZZS HMP za poslední tři roky mění oblečení prakticky již po čtvrté. Nejprve „přezbrojila“z oranžové na tyrkysovou kombinaci uniforem, později, již za ředitele Koloucha, bylo zakázano nosit kalhoty v této barvě, namísto nich si záchranka objednala tmavě modré. Následně bylo vypsáno výběrové řízení na zcela nové uniformy, ty po dodání vykazovaly mírně řečeno nedostatky, např. scházela kapsa na umístění identifikační karty či nesplňovaly povinné reflexní plochy, proto se přistoupilo k pořízení reflexních vest, které se musely nosit přes uniformu. Nyní tedy nové oblečení od 4M Systems, tak věřme, že se u ZZS HMP ustálí.


S hrdostí můžeme oznámit, že po další 4 roky budeme oblékat lékaře a záchranáře Zdravotnické záchranné služby Hlavního města Prahy. Naše společnost zvítězila ve veřejném výběrovém řízení a jsme rádi, že jsme mohli ZZS HMP nabídnout nejnovější materiály a design profesního oblečení. Těšíme se na spolupráci …4M SystemsFoto a info: archiv a 4M Systems