logo

ZZS JMK: Neustále zdokonalujeme vybavení našich sanitek

Jihomoravský kraj - 26.11.2018

Před schválením zřizovatelem je veřejná zakázka na dodávku tabletů do osmi nově pořizovaných sanitních vozidel, jejichž montáž právě probíhá v ivančickém Fosanu. Tablety jsou již neodmyslitelnou součástí techniky využívané zdravotníky při zajištění péče o naše pacienty.

A tak jsme rádi přijali návštěvu z Krajského úřadu Jihomoravského kraje, náměstkyni hejtmana Taťánu Malou a člena Rady Jihomoravského kraje s odpovědností za zdravotnictví Milana Vojtu. Zajímali se o vybavení jihomoravské záchranky, vozový park a především právě tablety, které pro svoji práci nutně potřebujeme. Jedná se o osvědčený model, se kterým máme dlouhodobě dobré zkušenosti, je dostatečně robustní a odolný, aby obstál v náročných podmínkách dennodenního provozu.

„Jde nám o to, aby úroveň informačních systémů operačního řízení byla jednotná, modernizace technologií pro příjem tísňového volání základních složek IZS je zcela nezbytná, žijeme v jednadvacátém století,“ vysvětlil při setkání ředitel ZZS JmK Milan Klusák.

1_86 2_71 3_61

Info: ZZS JMK