logo

Příběh o statečné paní výpravčí z Křenovic má happy end…

Jihomoravský kraj - 13.3.2019

„Vážení přátelé, děkuji vám z celého srdce za váš rychlý profesionální zásah, když jsem před několika týdny zkolaboval na Horním nádraží v Křenovicích při snaze odcestovat do Brna. Sám si z celé inkriminované situace nepamatuji vůbec nic, z pozdějšího vyprávění svědků však vím, že chybělo velmi málo a opustil jsem tento svět bez rozloučení s rodinou a přáteli.

Díky vaší perfektně odvedené práci a následné operaci (trojnásobný bypass) jsem opět mezi svými a mohu se věnovat vnoučatům a celé rodině, perspektivně zajdu i s kamarády na pivo. Přesvědčil jsem se o tom, že v krizové situaci se máme na koho spolehnout a tento pocit člověka hřeje u srdce.

Přátelé přijměte můj velký dík. Přeji vám všem srdečně pevné zdraví, mnoho úspěchů v osobním životě i ve vaší záslužné a těžko docenitelné práci, ať vás provází životem takové štěstí, jaké jsem měl já 25. ledna na Horním nádraží v Křenovicích. Zdeněk Čermák“


Statečná výpravčí z Křenovic to měla ve svých rukou


Děkujeme za tak krásné a dojemné poděkování, je to pro nás ta největší odměna, když se pacient uzdraví a vrátí do běžného života. Jak už jsme napsali na webu i našich sociálních sítích, velkou zásluhu na záchraně pana Zdeňka má Helena Topinková, výpravčí, která se společně s kolegy ujala resuscitace a prováděla ji skvěle. Statečnou a obětavou ženu zachráněný pacient navštívil a osobně jí poděkoval. Řetězec opět zafungoval tak, jak měl: pohotoví svědci události, skvělá práce našich operátorů a záchranářů a následná péče zkušených zdravotníků v nemocnici. Milý Zdeňku, Vašeho ocenění si nesmírně vážíme a přejeme Vám do dalších let především pevné zdraví!

Info: ZZS JMK