logo

Jihomoravská záchranka má k dispozici dva dodávkoé vozy, zapůjčila je společnost Hošek Motor

Jihomoravský kraj - 21.4.2020

Naše organizace má na území o rozloze 7 195 km2 celkem 23 výjezdových základen, mezi ně je třeba včas rozvézt ochranné prostředky, kterých v posledních týdnech vzhledem k pandemické situaci spotřebujeme mimořádně velké množství. K distribuci jsme doposud používali i záložní sanitní vozidla. A právě v této situaci přišla více než vítaná podpora, totiž zápůjčka dvou dodávkových vozidel od společnosti Hošek Motor a.s., Brno.

„Vážíme si takové pomoci, opravdu se nám to teď velmi hodí. Bohatě obě auta vytížíme a musím ocenit i to, jakou si poskytovatel této zápůjčky dal práci s vytvořením grafiky v našich barvách. Moc děkujeme,“ říká ředitelka jihomoravské záchranky MUDr. Hana Albrechtová, která od vozů převzala klíče. Zapůjčení dodávek Mercedes Benz Sprinter Kawa 316 CDI bylo stvrzeno podpisem příslušné smlouvy.

„Chtěli jsme v této době, která je především pro zdravotníky velkou zátěží, také přiložit ruku k dílu a nějak pomoci. Tohle se nám zdálo být vhodné a věříme, že naše vozy jihomoravská záchranka plně využije. Ať dobře slouží,“ přeje ředitelka Hošek Motor a.s. Ing. Andrea Ungerová, která vozidla přišla do sídla ZZS JmK v Brně – Bohunicích osobně předat.

Tiskové oddělení ZZS JMK