logo

Veolia Energie ČR podpořila moravskoslezské záchranáře

Moravskoslezský kraj - 21.5.2020

Energetická společnost Veolia se rozhodla podpořit v době zvýšeného pracovního nasazení, které je zapříčiněno epidemií choroby Covid-19, moravskoslezské záchranáře. Pracovníci ZZS potřebují kromě dostatku ochranných pomůcek pro zvládnutí svých náročných pracovních úkolů také dobrou odolnost vůči infekci. Společnost Veolia proto dodala záchranářům vitamíny.

Včera, v úterý 19. května, dovezli zástupci energetické společnosti na výjezdovou základnu v Ostravě Zábřehu, kde sídlí ředitelství ZZS MSK, dvacet krabic se čtyřmi sty baleními vitamínových tablet, a to v celkové hodnotě přesahující 55 tisíc korun. Dar předali řediteli Zdravotnické záchranné služby regionální ředitel Veolia Energie Ing. Tomáš Groň, spolu s obchodním náměstkem společnosti, Ing. Janem Závorou.
IMG_20200519_130032_02
Ředitel Groň uvedl: „Jsem rád, že naše společnost může alespoň takto symbolicky podpořit záchranáře v našem regionu, protože na jejich bezchybné práci mohou záviset naše životy, a to nejen nyní, v době snad již zvládnuté epidemie, ale i kdykoliv jindy.“

Balení vitamínových tablet jsou již dnes postupně distribuována do všech územních odborů ZZS MSK a na jednotlivá stanoviště.

Děkujeme za věcnou i morální podporu společnosti Veolia Energie, a.s.

PhDr. Lukáš Humpl tiskový mluvčí ZZS MSK