logo

Jihomoravská záchranka pokřtila v pořadí svůj už pátý charitativní kalendář

Jihomoravský kraj - 23.11.2022

Vznikl pod křídly Nadačního fondu Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje a tentokrát představuje naše zaměstnance s jejich zvířecími mazlíčky.

Slavnostního křtu se zúčastnila ředitelka jihomoravské záchranky Hana Albrechtová, patron Nadačního fondu ZZS JmK herec Michal Isteník a další hosté. Nástěnný charitativní kalendář je veselý a optimistický, věříme, že se bude líbit a půjde dobře na odbyt. Výtěžek z prodeje poputuje opět na dobrou věc, pomáháme totiž rádi. Finanční příspěvek od nás dostane ZOO Hodonín, kterou postihlo tornádo a způsobilo nemalé škody. „Vybranou částku bychom rádi využili ke zlepšení kvality života zvířat chovaných u nás. Podpora se bude týkat více druhů. Kromě menších úprav ve stávajících expozicích bychom rádi pořídili speciální pomůcky sloužící ke zpestření života zvířat v lidské péči a k udržení jejich fyzické a psychické zdatnosti,“ vysvětluje ředitel hodonínské ZOO Martin Krug.
1613
Děkujeme všem, kteří se na návrhu, výrobě a realizaci kalendáře podíleli. Byli to zaměstnanci ZZS JmK, fotograf Rastislav Belan, tiskárna Gill, s.r.o. a štědří sponzoři: Medirol, SAKO Brno, MOIRA, FOSAN, Clinitex, a Dartin. A děkujeme také za zpříjemnění atmosféry na křtu formou občerstvení od Milano Brno a muffinů od Decor cake print.

Kalendář si můžete pořídit na našem ředitelství v Brně-Bohunicích každý všední den (8 – 15.30) nebo v hodonínské ZOO, cena je 300 korun. A neváhejte, máme jen 500 kusů!

Invalid Displayed Gallery