logo
MSK sanita
Záchranáři v Moravskoslezském kraji ošetřovali sražené chodce
Moravskoslezský kraj
- 18.4.2019

Posádky ZZS MSK zasahovaly ve středu 17. dubna u tří vážných dopravních nehod, při nichž došlo ke zranění chodců. Odehrály se postupně v Bohumíně, Bludovicích a Ostravě.

MSK VW
Záchranáři resuscitovali účastníka nehody na Novojičínsku
Moravskoslezský kraj
- 17.4.2019

Pozemní i letecká posádka ZZS MSK se v pondělí 15. dubna zapojily do záchrany účastníka dopravní nehody na Novojičínsku. Před třináctou hodinou bylo krajské operační středisko zdravotnické záchranné služby vyrozuměno o střetu dvou osobních vozidel v Příboru. Na místo vyjel tým rychlé zdravotnické pomoci a vzlétl vrtulník LZS.

lzs msk
Ženu v Bruntálu srazil automobil, letěl pro ní vrtulník
Moravskoslezský kraj
- 17.4.2019

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v pondělí, 15. dubna ráno, u vážné dopravní nehody v Bruntálu. V půl šesté přijali pracovníci krajského zdravotnického operačního střediska informaci o střetu osobního automobilu s chodcem. Na pomoc vyjela posádka rychlé lékařské pomoci z nedalekého stanoviště a vzlétl vrtulník LZS z Ostravy.

MSK sníh
Záchranáři zasahovali u požáru ve Frenštátu pod Radhoštěm, ošetřovali několik osob včetně pětiletého chlapce
Moravskoslezský kraj
- 14.4.2019

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v noci ze soboty na neděli spolu s dalšími složkami IZS u požáru domu ve Frenštátu pod Radhoštěm. Událost byla operátorům ZZS ohlášena v sobotu 13. dubna před půl dvanáctou a na místě pracovaly čtyři týmy ze stanovišť Frenštát, Kopřivnice a Nový Jičín.

MSK sanita
Posádky ZZS zachraňovaly na Frýdecko-Místecku muže po střetu s vlakem
Moravskoslezský kraj
- 14.4.2019

Týmy zdravotnické záchranné služby zasahovaly ve čtvrtek 11. dubna pozdě večer u vážné nehody na železnici. Operátoři ZZS přijali po dvaadvacáté hodině informaci o střetu osoby s vlakem, a to poblíž nádraží v Kunčicích pod Ondřejníkem (okres Frýdek-Místek). Na pomoc vyjely pozemní posádky – lékařská a zdravotnická, k nočnímu letu odstartoval i vrtulník letecké záchranné služby.

msk
Chodec zemřel po střetu s automobilem na Novojičínsku
Moravskoslezský kraj
- 12.4.2019

Posádky ZZS MSK zasahovaly 9. dubna ve večerních hodinách u smrtelné dopravní nehody na Novojičínsku. Před dvaadvacátou hodinou byla záchranná služba informována o střetu osobního automobilu s chodcem v Jakubčovicích nad Odrou a vážném zranění chodce. Na pomoc vyjely pozemní týly ZZS ze stanovišť v Odrách a Vítkově. K noční misi byl povolán také vrtulník LZS z Ostravy.

dav
Dva zranění při střetu vozidla a motocyklu na Frýdecko-Místecku
Moravskoslezský kraj
- 11.4.2019

Posádky ZZS MSK zasahovaly v úterý 9. dubna odpoledne u dopravní nehody automobilu a motocyklu na Frýdecko-Místecku. Volání k události z obce Baška přijali operátoři v sedmnáct hodin. Na pomoc ihned vyjela nejbližší posádka rychlé zdravotnické pomoci z Frýdlantu nad Ostravicí a vyslán byl ostravský vrtulník s leteckými záchranáři.

MSK sanita
Ženu na Bruntálsku vážně zranil padající strom
Moravskoslezský kraj
- 10.4.2019

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v úterý 9. dubna u vážného úrazu na Bruntálsku. Krajské operační středisko ZZS přijalo před půl dvanáctou dopoledne tísňové volání z obce Lichnov. Nahlášeno bylo vážné poranění ženy v lesíku poblíž vesnice. Na pomoc vyjela posádka RZP z Krnova a vzlétl vrtulník LZS z Ostravy.

msk
Muž na Frýdecko-Místecku zemřel při čištění žumpy, i přes velkou snahu se ho zachránit nepodařilo
Moravskoslezský kraj
- 8.4.2019

Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v sobotu 6. dubna ráno u tragické události na Frýdecko-Místecku. Před šestou hodinou přijali operátoři ZZS MSK informaci o nálezu muže bez známek života v obci Staříč. Na místo ihned vyjely týmy rendez-vous a RZP z frýdecko-místeckého stanoviště.

IMG_20190329_104228
Návštěva dětí na stanovišti ZZS ve Vítkově
Moravskoslezský kraj
- 3.4.2019

Vítkovské záchranáře navštívily na sklonku posledního březnového týdne děti z mateřské školy na Husově ulici. Na stanoviště dorazily i se svými učitelkami, aby se seznámily s prací posádek záchranné služby, prohlédly si sanitní vozidla i jejich vybavení a dozvěděly se důležité informace z oblasti první pomoci.

1. stránka z celkem 11612345...102030...Poslední »