logo
Untitled-1coo
Posádky záchranné služby zasahovaly u dvou osob intoxikovaných oxidem uhelnatým v Třinci
Moravskoslezský kraj
- 16.2.2019

Záchranáři ZZS MSK zasahovali v pátek 15. února dopoledne u osob intoxikovaných nebezpečným plynem Na Frýdecko-Místecku. Před půl desátou přijali operátoři záchranné služby informaci o starším muži s poruchou vědomí v rodinném domku v Třinci. Na pomoc vyjel tým rychlé lékařské pomoci a následně i skupina rychlé zdravotnické pomoci.

lzs msk
Muž se na Bruntálsku vážně zranil při pádu z kabiny nákladního vozu
Moravskoslezský kraj
- 15.2.2019

Posádky ZZS MSK zasahovaly ve čtvrtek 14. února u vážně zraněného muže na Bruntálsku. O události bylo necelou půlhodinu po poledni prostřednictvím tísňové linky informováno krajské zdravotnické operační středisko. Na pomoc do obce Dlouhá Ves vyjel nejbližší tým ZZS z Města Albrechtic a lékařské vozidlo rendez-vous z Krnova. Na zásahu u pacienta se podílela rovněž ostravská posádka letecké záchranné služby.

--data--web--fotobanka--2015--02--290-zakladni-skola-hs--dsc00243.fitbox.x1280.y968.r0.q85.nr0.me2
Záchrana lyžaře v Jeseníkách, který po pádu zůstal v bezvědomí
Moravskoslezský kraj
- 11.2.2019

Týmy zdravotnické záchranné služby zasahovaly ve spolupráci s Horskou službou Jeseníky u vážně zraněného lyžaře ve ski areálu v Karlově (okres Bruntál). Úraz na sjezdovce byl nahlášen v pondělí 11. února ve čtvrt na jedenáct dopoledne. Na pomoc vyjely pozemní týmy ZZS ze stanoviště Rýmařov a spolu s nimi byl vyslán vrtulník LZS z Ostravy.

MSK sníh
Smrtelná nehoda na Opavsku
Moravskoslezský kraj
- 11.2.2019

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v neděli 10. února odpoledne u tragické dopravní nehody na Opavsku. Před půl čtvrtou byli operátoři ZZS informováni o havárii automobilu mezi obcemi Bolatice a Chuchelná. Na místo události vzlétl vrtulník LZS z Ostravy a vyjela nejbližší pozemní posádka, RZP Dolní Benešov.

msk
Chodce v Ostravě srazil automobil, muž byl v ohrožení života
Moravskoslezský kraj
- 10.2.2019

Posádky ZZS MSK zasahovaly v pátek 8. února večer u vážné dopravní nehody v Ostravě. Patnáct minut po osmnácté hodině převzali operátoři záchranné služby tísňový hovor ke střetu osobního vozidla s chodcem na ulici Plzeňská. Na pomoc byly ihned vyslány posádky rendez-vous a RZP.

lzs msk
Letečtí záchranáři zasahovali na Opavsku u muže, kterého zranila kráva
Moravskoslezský kraj
- 10.2.2019

Tým letecké záchranné služby zasahoval 7. února u vážně zraněného muže na Opavsku. Událost v obci Hlavnice byla operátorům ZZS MSK nahlášena půl hodiny před polednem a na místo vzlétl vrtulník LZS Ostrava.

IMG-20190206-WA0000
Vážně zraněný po nárazu automobilu do stromu na Opavsku
Moravskoslezský kraj
- 6.2.2019

Posádky ZZS MSK zasahovaly dnes, ve středu 6. února ráno, u vážné dopravní nehody na Opavsku. Střet osobního automobilu se stromem na silnici mezi obcemi Chabičov a Velká Polom, byl operátorům záchranné služby nahlášen po sedmé hodině. K místu ihned zamířil hlučínský tým rendez-vous, posádka RZP z Dolního Benešova a také ostravští letečtí záchranáři.

pozarzachrana2osobOstrava-(4)
Záchranáři zasahovali u požáru ve výškové budově v Ostravě, na místě ošetřili osoby nadýchané kouřem a také vážně popáleného muže
Moravskoslezský kraj
- 4.2.2019

Dva týmy zdravotnické záchranné služby vyjížděly v neděli 3. února odpoledne k nahlášenému požáru ve výškové budově v Ostravě. Pracovníci krajského zdravotnického operačního střediska přijali prvotní informaci o události ve tři čtvrtě na pět a na pomoc byly ihned vyslány dvě posádky ZZS MSK, včetně týmu pro speciální činnosti.

MSK sanita
Záchranáři ošetřovali dva popálené muže na Opavsku
Moravskoslezský kraj
- 4.2.2019

Posádky ZZS MSK zasahovaly v neděli 3. února u vážného úrazu v obci Slavkov na Opavsku. Před třináctou hodinou bylo zdravotnické operační středisko informováno o dvou zraněných osobách při explozi a požáru v garáži. Na místo události ihned vyjely tým rychlé lékařské a rychlé zdravotnické pomoci. Zásah vrtulníku bohužel nebyl vzhledem k neletovým klimatickým podmínkám možný.

Grúň 2
Letečtí záchranáři zasahovali u zraněné běžkařky v Beskydech
Moravskoslezský kraj
- 3.2.2019

Posádka vrtulníku letecké záchranné služby zasahovala spolu s horskými záchranáři u zraněné běžkařky v Beskydech. Informaci o události přijali pracovníci krajského zdravotnického operačního střediska v sobotu 2. února dopoledne. Do oblasti Grúně odstartoval stroj před jedenáctou hodinou.

1. stránka z celkem 11212345...102030...Poslední »