logo
pjjjjjj
Nemocnice Pelhřimov má díky podpoře města novou sanitku
Kraj Vysočina
- 18.1.2020

Speciálně upravený Renault Master využívají od 9. ledna 2020 pacienti Nemocnice Pelhřimov v rámci poskytované dopravní služby. Moderně vybavený sanitní vůz za 1 189 705,- Kč pořídila nemocnice díky milionové dotaci od Města Pelhřimov. Jedná se již o osmé vozidlo zakoupené s finanční podporou města.

sd
Krajští záchranáři z Vysočiny pomalu zabydlují výcvikové středisko
Kraj Vysočina
- 12.1.2020

Ještě pár týdnů potrvá, než bude kompletně dovybaveno nové výcvikové centrum Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina na Vrchlického ulici v Jihlavě.

cmblf2v
Společné cvičení biohazard týmů jihomoravské a vysočinské ZZS
Jihomoravský krajKraj Vysočina
- 7.11.2019

Dva pacienti s podezřením na onemocnění vysoce nakažlivou nemocí: je potřeba je vyšetřit, zajistit a transportovat do cílového zdravotnického zařízení. Dalším nezbytným krokem je pak dekontaminace zasahujících složek. To byl námět cvičení, na které jsme tentokrát přizvali i kolegy z Kraje Vysočina.

iopk6v
Výroční konference IROP 2019 proběhla v Jihlavě
Kraj Vysočina
- 30.10.2019

Pro zástupce Ministerstva pro místní rozvoj se 9.10.2019 v Jihlavě uskutečnila prezentace projektů a prostředků pořízených z operačních programů Evropské unie. Zástupci ZZS KV seznámili přítomné s prostředky pořízenými z programu IOP 23.

amkst1v
Jihlavskou Policejní školu postihl Amok
Kraj Vysočina
- 30.10.2019

Dne 10.10.2019 se uskutečnilo největší součinnostní cvičení složek IZS na Vysočině v tomto roce AMOK 2019. Akce proběhla v areálu Policejní školy v Jihlavě. Cílem bylo prověření spolupráce složek IZS podle typové činnosti STČ 14 Amok – útok aktivního střelce.

kltnn1v
Metodické cvičení vysočinských záchranářů, tentokrát pod názvem „Kletečná 2019“
Kraj Vysočina
- 30.10.2019

Počátkem října se konal již šestý ročník Metodického cvičení zdravotnických záchranářů, tentokrát pod názvem „Kletečná 2019“, které organizovala výjezdová oblast Pelhřimov. Toto cvičení mělo za úkol prověřit teoretické znalosti a praktické dovednosti potřebné k řešení náročných úkolů.

dols2v
Na nové základně záchranky v Ledči nad Sázavou proběhl Den otevřených dveří
Kraj Vysočina
- 3.10.2019

Dne 25.9.2019 proběhl slavnostní Den otevřených dveří v nové budově záchranné služby v Ledči nad Sázavou. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout zázemí zdravotnických záchranářů, kteří poskytují přednemocniční neodkladnou péči především ve spádové oblasti města.

11
Nové výjezdové stanoviště krajské záchranky v Ledči nad Sázavou postaveno za 330 dní
Kraj Vysočina
- 25.7.2019

Záchranáři v Ledči nad Sázavou mají hotové nové výjezdové stanoviště. Z pronajatých prostor v objektu místní Polikliniky se během prázdnin přestěhují do vlastních prostor, které byly vybudovány v horní části areálu Gymnázia, Střední odborné školy a Vyšší odborné školy Ledeč nad Sázavou na ulici Koželská.

Beze jména
Práce na stavbě Vzdělávacího a výcvikové střediska vysočinských krajských záchranářů pokračují
Kraj Vysočina
- 13.6.2019

Už na podzim letošního roku by měla být dokončena stavba nového Výcvikového a vzdělávacího střediska Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina za bezmála 70 milionů korun. Další peníze z krajského rozpočtu pak půjdou na vybavení objektu, který roste těsně u jihlavského sídla záchranářů na Vrchlického ulici. Jak při kontrolním dnu zjistili náměstci hejtmana Kraje Vysočina Vladimír Novotný, který má na starosti zdravotnictví, a Martin Kukla s gescí krajské ekonomiky a majetku, stavební práce probíhají dle harmonogramu.

vprky2v
Pravidelná obnova vozového parku vysočinské záchranky, ta obdrží celkem 8 nových Volkswagenů od Fosanu
Kraj Vysočina
- 13.6.2019

Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, zavede do provozu v nejbližších dnech 8 nových sanitních vozidel typu RZP/RLP. V rámci realizované veřejné zakázky byly dodány vozy obchodního označení Transporter, typové řady T6, se vznětovými (naftovými) motory o výkonu 150 kW, celkové hmotnosti 3500 kg.

1. stránka z celkem 1312345...10...Poslední »